Aku. trimer 18V ONE+™ sa baterijom (2.0 Ah) i punjačem - RYOBI RLT183220S
17.880,00 RSD Originalna cena je bila: 17.880,00 RSD.13.410,00 RSDTrenutna cena je: 13.410,00 RSD. (11.175,00 RSD bez PDV)
Benzinski trimer 1,9 KS - BLADE BGT190
13.140,00 RSD (10.950,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220
11.760,00 RSD Originalna cena je bila: 11.760,00 RSD.8.820,00 RSDTrenutna cena je: 8.820,00 RSD. (7.350,00 RSD bez PDV)
0
dana
00
Sati
00
min
00
Sek
NAKAYAMA (EM3220) – 1200W – 32cm – Moćna kosilica za travnjak.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 1200 W |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Visina košenja | 25-65 mm |
| Širina otkosa | 32cm |
| Podešavanje visine košenja | 3 pozicije |
| Zapremina kontejnera | 25L |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
EM3220
Kategorije: Akcija, Baštenski program, Kosilice za travu
Oznaka: Električna kosačica
Opis
Specifikacije
– Snaga: 1200W
– Širina sečenja: 32 cm
– Broj obrtaja: 3450 obrtaja u minuti
– Kapacitet kante za prikupljanje: 25L
– Podešavanja u tri položaja: 25/45/65 mm
– Prednji/zadnji točak: 140 mm
– Neto težina: 6,7 kg
– Težina paketa: 8,0 kg
– Montaža kosilice se obavlja bez alata
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EM3220 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5465 samohodna benzinska kosilica 147cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5465
33.960,00 RSD (28.300,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO PM5530 samohodna benzinska kosilica 196cc, 53 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5530
45.120,00 RSD (37.600,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 1600W – NEO – 04-628
ŠIFRA:
04-628
Električna kosačica za travu, 1800W – NEO – 04-629
ŠIFRA:
04-629
Aku. kosačica za travu 18V ONE+™ sa baterijom (4Ah) i punjačem – RYOBI RLM18X33B40
ŠIFRA:
RLM18X33B40
Električna kosačica za travu, 1300W – RYOBI RLM13E33S
ŠIFRA:
RLM13E33S
14.100,00 RSD (11.750,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 1500W – GRAPHITE 59G474
ŠIFRA:
59G474
15.180,00 RSD (12.650,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 2000W – GRAPHITE 59G475
ŠIFRA:
59G475
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
ŠIFRA:
PM4810
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830
ŠIFRA:
PM4830
