Električna kosačica za travu - NAKAYAMA PRO EM4010
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Burgije za motorni bušač za zemlju – NAKAYAMA
3.996,00 RSD(3.330,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3210
16.200,00 RSD (13.500,00 RSD bez PDV)
EM3210 je standrdna električna kosilica modernog dizajna sa odličnom ergonomijom. Odlikuje je tih i kvalitetan motor. Poseduje praktičnu ručku za nošenje kao i veliki spremnik za travu. Ima preklopivi upravljač za lako skladištenje.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 1200 W |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Visina košenja | 25-55 mm |
| Širina otkosa | 33 cm |
| Podešavanje visine košenja | 3 pozicije |
| Zapremina kontejnera | 30 L |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
EM3210
Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu
Oznaka: Električna kosačica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3210 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EM3210 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5465 samohodna benzinska kosilica 147cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5465
33.960,00 RSD (28.300,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 1600W – NEO – 04-628
ŠIFRA:
04-628
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220
ŠIFRA:
EM3220
Aku. kosačica za travu 18V ONE+™ sa baterijom (4Ah) i punjačem – RYOBI RLM18X33B40
ŠIFRA:
RLM18X33B40
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3410
ŠIFRA:
EM3410
Električna kosačica za travu, 1500W – GRAPHITE 59G474
ŠIFRA:
59G474
15.180,00 RSD (12.650,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO EM4010
ŠIFRA:
EM4010
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
ŠIFRA:
PM4810
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830
ŠIFRA:
PM4830
