Motorna kosačica za travu - NAKAYAMA PRO PM4830
47.760,00 RSD Originalna cena je bila: 47.760,00 RSD.40.596,00 RSDTrenutna cena je: 40.596,00 RSD. (33.830,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu - NAKAYAMA PM4810
34.680,00 RSD Originalna cena je bila: 34.680,00 RSD.29.478,00 RSDTrenutna cena je: 29.478,00 RSD. (24.565,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA Pro PM4820
41.880,00 RSD (34.900,00 RSD bez PDV)
PM4820 je napredna motorna kosilica na ručni pogon. Poseduje čelično kućište i OHV 4T motor zapremine 145 cm3 sa EURO 5 standardom emisije izduvnih gasova. Pored smanjenja zagađenja vazduha ovaj “ECO FRIENDLY” motor troši i do 40% manje goriva. Ima anatomski preklopivi upravljač. Poseduje indikator napunjenosti korpe kao i velike točkove za sve terene.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 4 KS |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Širina otkosa | 46 cm |
| Zapremina kontejnera | 65 L |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 6 pozicija |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 180/230 mm |
| Zemlja porekla | Narodna Republika Kina |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PM4820
Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu
Oznaka: Motorna kosačica za travu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA Pro PM4820 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PM4820 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5465 samohodna benzinska kosilica 147cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5465
33.960,00 RSD (28.300,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO PM5460 benzinska kosilica 149cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5460
28.080,00 RSD (23.400,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO PM5530 samohodna benzinska kosilica 196cc, 53 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5530
45.120,00 RSD (37.600,00 RSD bez PDV)
Aku. kosilica za travu Energy+, bez četkica, 36 V, – NEO TOOLS 04-640
ŠIFRA:
04-640
Električna kosačica za travu, 1800W – NEO – 04-629
ŠIFRA:
04-629
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220
ŠIFRA:
EM3220
Električna kosačica za travu, 1300W – RYOBI RLM13E33S
ŠIFRA:
RLM13E33S
14.100,00 RSD (11.750,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3410
ŠIFRA:
EM3410
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830
ŠIFRA:
PM4830
