Motorna kosačica za travu - NAKAYAMA PM4810
34.680,00 RSD Originalna cena je bila: 34.680,00 RSD.29.478,00 RSDTrenutna cena je: 29.478,00 RSD. (24.565,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu - NAKAYAMA EM3210
16.200,00 RSD (13.500,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO EM4010
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
EM4010 je premium električna kosačica modernog dizajna sa odličnom ergonomijom. Odlikuje je tih i kvalitetan motor. Poseduje praktičnu ručku za nošenje kao i veliki spremnik za travu. Ima preklopivi upravljač za lako skladištenje.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 1600W |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | ABS |
| Visina košenja | 20-70 mm |
| Širina otkosa | 38 cm |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 5 pozicija |
| Zapremina kontejnera | 40 L |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 160/200 mm |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
EM4010
Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu
Oznaka: Električna kosačica
Opis
Električna kosilica iz serije NAKAIAMA PRO EM4010 je premium električna kosačica modernog dizajna sa odličnom ergonomijom. Odlikuje je tih i kvalitetan motor. Poseduje praktičnu ručku za nošenje kao i veliki spremnik za travu. Ima preklopivi upravljač za lako skladištenje.
Električna kosilica iz serije NAKAIAMA PRO:
- Moderan dizajn sa odličnom ergonomijom
- Visokokvalitetni elektromotor smanjene buke
- Praktična ručka za nošenje
- Veliki sakupljač trave
- Sklopivi upravljač za lako skladištenje
- 5 pozicija za centralno podešavanje sečenja na željenu visinu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Električna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO EM4010 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EM4010 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5465 samohodna benzinska kosilica 147cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5465
33.960,00 RSD (28.300,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO PM5460 benzinska kosilica 149cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5460
28.080,00 RSD (23.400,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220
ŠIFRA:
EM3220
Električna kosačica za travu, 1300W – RYOBI RLM13E33S
ŠIFRA:
RLM13E33S
14.100,00 RSD (11.750,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3410
ŠIFRA:
EM3410
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
ŠIFRA:
PM4810
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830
ŠIFRA:
PM4830
