Benzinski trimer za košenje - NAKAYAMA PB6310
25.800,00 RSD (21.500,00 RSD bez PDV)
Dijamantska kruna za proširenje rupe (10-25mm)- BIHUI DM4N1
4.710,00 RSD (3.925,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3410
17.988,00 RSD Originalna cena je bila: 17.988,00 RSD.13.491,00 RSDTrenutna cena je: 13.491,00 RSD. (11.242,50 RSD bez PDV)
0
dana
00
Sati
00
min
00
Sek
Kosilica NAKAYAMA EM3410
Karakteristike:
– Moderan dizajn sa odličnom ergonomijom
– Nizak nivo buke i visok kvalitet elektromotora
– Sklopivi upravljač za lako skladištenje
– Praktična ručka za nošenje
– Podešavanje u 5 pozicija za sečenje na željenoj visini
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 1400 W |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Visina košenja | 25-65 mm |
| Širina otkosa | 34 cm |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 3 pozicija |
| Zapremina kontejnera | 35 L |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
EM3410
Kategorije: Akcija, Baštenski program, Kosilice za travu
Oznake: kosilica, Električna kosačica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3410 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EM3410 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5530 samohodna benzinska kosilica 196cc, 53 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5530
45.120,00 RSD (37.600,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 1800W – NEO – 04-629
ŠIFRA:
04-629
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220
ŠIFRA:
EM3220
Aku. kosačica za travu 18V ONE+™ sa baterijom (4Ah) i punjačem – RYOBI RLM18X33B40
ŠIFRA:
RLM18X33B40
Električna kosačica za travu, 1300W – RYOBI RLM13E33S
ŠIFRA:
RLM13E33S
14.100,00 RSD (11.750,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 2000W – GRAPHITE 59G475
ŠIFRA:
59G475
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
ŠIFRA:
PM4810
