Motorna kosačica za travu NAKAYAMA PRO PM5810
59.160,00 RSD (49.300,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu - NAKAYAMA PRO PM4830
47.760,00 RSD Originalna cena je bila: 47.760,00 RSD.40.596,00 RSDTrenutna cena je: 40.596,00 RSD. (33.830,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM5310
50.340,00 RSD (41.950,00 RSD bez PDV)
PM5310 je premium samohodna motorna kosilica koja iziskuje minimalan napor pri radu. Poseduje kvalitetan čelični okvir i OHV 4T motor zapremine 170 cm3 sa EURO 5 standardom emisije izduvnih gasova. Pored smanjenja zagađenja vazduha ovaj “ECO FRIENDLY” motor troši i do 40% manje goriva. Anatomski preklopivi upravljač poseduje držače za čašu. Opremljena je setom dodatak za malčiranje. Poseduje indikator napunjenosti korpe kao i velike točkove za sve terene.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 5,5 KS |
| Tip | Samohodna sa dodacima za malčiranje |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Širina otkosa | 51 cm |
| Zapremina kontejnera | 65 L |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 6 pozicija |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 180/230 mm |
| Zemlja porekla | Narodna Republika Kina |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PM5310
Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu
Oznaka: Motorna kosačica za travu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM5310 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PM5310 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5465 samohodna benzinska kosilica 147cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5465
33.960,00 RSD (28.300,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO PM5460 benzinska kosilica 149cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5460
28.080,00 RSD (23.400,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 1600W – NEO – 04-628
ŠIFRA:
04-628
Aku. kosačica za travu 18V ONE+™ sa baterijom (4Ah) i punjačem – RYOBI RLM18X33B40
ŠIFRA:
RLM18X33B40
Električna kosačica za travu, 1300W – RYOBI RLM13E33S
ŠIFRA:
RLM13E33S
14.100,00 RSD (11.750,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3410
ŠIFRA:
EM3410
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO EM4010
ŠIFRA:
EM4010
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830
ŠIFRA:
PM4830
