Motorna kosačica za travu - NAKAYAMA Pro PM4820
41.880,00 RSD (34.900,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu - NAKAYAMA PRO EM4010
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
34.680,00 RSD Originalna cena je bila: 34.680,00 RSD.29.478,00 RSDTrenutna cena je: 29.478,00 RSD. (24.565,00 RSD bez PDV)
0
dana
00
Sati
00
min
00
Sek
PM4810 je napredna motorna kosilica na ručni pogon. Poseduje čelično kućište i OHV 4T motor zapremine 145 cm3 sa EURO 5 standardom emisije izduvnih gasova. Pored smanjenja zagađenja vazduha ovaj “ECO FRIENDLY” motor troši i do 40% manje goriva. Ima anatomski preklopivi upravljač. Poseduje indikator napunjenosti korpe.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 4 KS |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Širina otkosa | 42 cm |
| Zapremina kontejnera | 45 L |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 6 pozicija |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 150/180 mm |
| Zemlja porekla | Narodna Republika Kina |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PM4810
Kategorije: Akcija, Baštenski program, Kosilice za travu
Oznaka: Motorna kosačica za travu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PM4810 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA PRO PM5465 samohodna benzinska kosilica 147cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5465
33.960,00 RSD (28.300,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO PM5460 benzinska kosilica 149cc, 46 cm, 60 L
ŠIFRA:
PM5460
28.080,00 RSD (23.400,00 RSD bez PDV)
Aku. kosilica za travu Energy+, bez četkica, 36 V, – NEO TOOLS 04-640
ŠIFRA:
04-640
Električna kosačica za travu, 1600W – NEO – 04-628
ŠIFRA:
04-628
Električna kosačica za travu, 1800W – NEO – 04-629
ŠIFRA:
04-629
Aku. kosačica za travu 18V ONE+™ sa baterijom (4Ah) i punjačem – RYOBI RLM18X33B40
ŠIFRA:
RLM18X33B40
Električna kosačica za travu, 1500W – GRAPHITE 59G474
ŠIFRA:
59G474
15.180,00 RSD (12.650,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu, 2000W – GRAPHITE 59G475
ŠIFRA:
59G475
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Električna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO EM4010
ŠIFRA:
EM4010
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
