Merna traka/metar (metalna), 30m- TOPEX 28C413
1.578,00 RSD (1.315,00 RSD bez PDV)
Libela (2 otvora) - TOPEX
669,60 RSD(558,00 RSD bez PDV)
Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX
1.233,60 RSD(1.028,00 RSD bez PDV)
Libela od eloksiranog aluminijuma, tačnost merenja 0,5 mm/m. Sadrži 3 bočice. Izrađena od trajne legure aluminijuma. Eloksiranje štiti površinu od korozije i mehaničkih oštećenja.
| Proizvođač | TOPEX |
|---|---|
| Preciznost | <0.5 mm/m |
| Broj bočica | 3 |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 20 mm |
| Ugao bočice | 45°, horizontalno, vertikalno |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 29C30X |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Metar gumirani – KSEIBI
ŠIFRA:
3027XX-8XX
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Set za dijagnostiku Common Rail (zajednički vod) sistema – NEO TOOLS 11-263
ŠIFRA:
11-263
8.016,00 RSD (6.680,00 RSD bez PDV)
Manometar – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-58X
2.076,00 RSD(1.730,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C614-615
212,40 RSD(177,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela (2 otvora) – TOPEX
ŠIFRA:
29C50X
669,60 RSD(558,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
