Libela aluminijum Profi (3 otvora) - TOPEX
1.233,60 RSD(1.028,00 RSD bez PDV)
Libela Premium (5 otvora) - TOPEX
1.386,00 RSD(1.155,00 RSD bez PDV)
Libela (2 otvora) – TOPEX
669,60 RSD(558,00 RSD bez PDV)
Aluminijumska libela tip 500, tačnost merenja +/- 1 mm/m. Sadrži 2 bočice. Izrađena od trajne legure aluminijuma.
| Proizvođač | TOPEX |
|---|---|
| Visina | 49 mm |
| Širina | 19 mm |
| Preciznost | ±1 mm/m |
| Broj bočica | 2 |
| Ugao bočice | horizontalno, vertikalno |
| Debljina preseka | 1,1 mm |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Libela (2 otvora) – TOPEX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 29C50X |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Uredjaj za testiranje baterija 125A 12V – NEO TOOLS (11-985)
ŠIFRA:
11-985
6.120,00 RSD (5.100,00 RSD bez PDV)
Inox lenjir – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHTXXXX
138,00 RSD(115,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar (fiberglas), 30m – BORMANN Pro BHT7130
ŠIFRA:
BHT7130
1.326,00 RSD (1.105,00 RSD bez PDV)
Metar gumirani – KSEIBI
ŠIFRA:
3027XX-8XX
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Komplet za ispitivanje pritiska u mlaznici za ubrizgavanje goriva – NEO TOOLS 11-264
ŠIFRA:
11-264
13.212,00 RSD (11.010,00 RSD bez PDV)
Manometar – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-58X
2.076,00 RSD(1.730,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
