Rotaciona laserska libela - TOPEX 29C908
13.704,00 RSD (11.420,00 RSD bez PDV)
Pištolj za produvavanje - TOPEX 75M401
714,00 RSD (595,00 RSD bez PDV)
Ispitivač struje, glinerica – TOPEX 39D054
144,00 RSD (120,00 RSD bez PDV)
Ispitivač struje – glinerica, TOPEX 39D054 izolovan, dužine 190 mm detektuje napon u opsegu 100 – 250V. Profilisanog rukohvata sigurno leži u ruci kako bi se povećala udobnost pri radu. Usklađenost sa evropskim standardima bezbednosti potvrđena CE sertifikatom.
| Proizvođač | TOPEX |
|---|---|
| Dužina | 190 mm |
| Napon | Raspon 100-250 V |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Težina | 0.032 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
39D054
Kategorije: Alati i oprema, Ispitivači, Merni alati
Oznaka: Odvijač glinerica
Opis
Ispitivač struje – glinerica, TOPEX 39D054 je odlično izolovana, dužine 190 mm
detektuje napone u opsegu 100 – 250V. Profilisanog rukohvata sigurno leži u ruci
kako bi se povećala udobnost pri radu. Usklađenost sa evropskim standardima
bezbednosti potvrđena CE sertifikatom.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ispitivač struje, glinerica – TOPEX 39D054 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 39D054 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Uredjaj za testiranje baterija 125A 12V – NEO TOOLS (11-985)
ŠIFRA:
11-985
6.120,00 RSD (5.100,00 RSD bez PDV)
Metar gumirani – KSEIBI
ŠIFRA:
3027XX-8XX
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Bravarski ugaonik – SOLA SWA
ŠIFRA:
SWA XXX
1.720,80 RSD(1.434,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Stolarski ugaonik – SOLA ZWZ
ŠIFRA:
ZWZ
3.528,00 RSD(2.940,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Manometar – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-58X
2.076,00 RSD(1.730,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C33X
226,80 RSD(189,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX
ŠIFRA:
29C30X
1.233,60 RSD(1.028,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
