Odvijač za električare, krstasti (PH), 1000V – BORMANN Pro
188,40 RSD(157,00 RSD bez PDV)
Odvijač krstasti (PH) – BORMANN Pro
216,00 RSD(180,00 RSD bez PDV)
Odvijač za električare, zvezdasti (PZ), 1000V – BORMANN Pro
188,40 RSD(157,00 RSD bez PDV)
Zvezdasti (PZ) odvijač za električare BORMANN Pro dizajniran je za rad na delovima pod naponom do 1000 V. Izrađen od visokokvalitetnog hrom-vanadijumskog čelika (CrV) i izolovan poseduje i magnetni vrh.
| Proizvođač | BORMANN |
|---|---|
| Tip | Zvezdasti (PZ) |
| Materijal radnog dela | CrV |
| Ručka/drška | PP/TPR |
| Napon | 1000V |
| Dimenzija | 2x100mm, 3x150mm, 1x80mm |
Opis
Zvezdasti (PZ) odvijač za električare BORMANN Pro dizajniran je za rad na delovima pod naponom do 1000 V. Izrađen od visokokvalitetnog hrom-vanadijumskog čelika (CrV) i izolovan poseduje i magnetni vrh. Radi veće udobnosti u radu profilisana ručka je napravljena od PP/TPR materijala pa dobro leži u ruci. Dimenzije – 1x80mm; 2x100mm; 3x150mm.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Odvijač za električare, zvezdasti (PZ), 1000V – BORMANN Pro |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BHT709x |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Odvijač za električare, krstasti (PH), 1000V – BORMANN Pro
ŠIFRA:
BHT70xx
188,40 RSD(157,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Set nasadnih ključeva 1/2″, 23 kom. – NEO TOOLS 08-694
ŠIFRA:
08-694
7.800,00 RSD (6.500,00 RSD bez PDV)
Alata za odvijanje kočionog klipa sa račvom – NEO TOOLS 11-128
ŠIFRA:
11-128
2.460,00 RSD (2.050,00 RSD bez PDV)
Torx bit na nasadnom ključu od 1/2″, 55mm – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-75X
390,00 RSD(325,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dvanaestougaona nasadna glava od 3/4″ – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-32X-33X
808,80 RSD(674,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijač – NEO TOOLS
ŠIFRA:
04-00X-01X
300,00 RSD(250,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijač PH – TOPEX
ŠIFRA:
39D820-823
216,00 RSD(180,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijač PZ – TOP TOOLS
ŠIFRA:
39D655-656
176,40 RSD(147,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ispitivač za automobil – TOPEX
ŠIFRA:
39D08X
216,00 RSD(180,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
