Odvijač za električare, ravni, 1000V – BORMANN Pro
198,00 RSD(165,00 RSD bez PDV)
Odvijač za električare, zvezdasti (PZ), 1000V – BORMANN Pro
188,40 RSD(157,00 RSD bez PDV)
Odvijač za električare, krstasti (PH), 1000V – BORMANN Pro
188,40 RSD(157,00 RSD bez PDV)
Krstasti (PH) odvijač za električare BORMANN Pro dizajniran je za rad na delovima pod naponom do 1000 V. Izrađen od visokokvalitetnog hrom-vanadijumskog čelika (CrV) i izolovan poseduje i magnetni vrh.
| Proizvođač | BORMANN |
|---|---|
| Tip | Krstasti (PH) |
| Materijal radnog dela | CrV |
| Ručka/drška | PP/TPR |
| Napon | 1000V |
| Dimenzija | 1x80mm, 2x100mm, 3x150mm |
Opis
Krstasti (PH) odvijač za električare BORMANN Pro dizajniran je za rad na delovima pod naponom do 1000 V. Izrađen od visokokvalitetnog hrom-vanadijumskog čelika (CrV) i izolovan poseduje i magnetni vrh. Radi veće udobnosti u radu profilisana ručka je napravljena od PP/TPR materijala pa dobro leži u ruci. Dimenzije – 1x80mm; 2x100mm; 3x150mm.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Odvijač za električare, krstasti (PH), 1000V – BORMANN Pro |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BHT70xx |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Odvijač za električare, ravni, 1000V – BORMANN Pro
ŠIFRA:
BHT708x
198,00 RSD(165,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Alata za odvijanje kočionog klipa sa račvom – NEO TOOLS 11-128
ŠIFRA:
11-128
2.460,00 RSD (2.050,00 RSD bez PDV)
Nasadni-šestougaoni T-ključ, 13x300mm – NEO TOOLS 09-302
ŠIFRA:
09-302
519,60 RSD (433,00 RSD bez PDV)
Torx bit na nasadnm ključu od 1/2″, 100mm – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-76X
450,00 RSD(375,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Zvezdasti bit na nasadnim ključem od 1/2″, 55mm – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-73X
369,60 RSD(308,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Torx bitovi i nasadni ključevi 3/8″, 34 kom. – NEO TOOLS 08-711
ŠIFRA:
08-711
5.498,40 RSD (4.582,00 RSD bez PDV)
Visokokvalitetni šestougaoni nasadni ključevi – 9 kom., 1/2″, 100mm – NEO TOOLS 08-708
ŠIFRA:
08-708
5.682,00 RSD (4.735,00 RSD bez PDV)
Odvijači sa metalnim staklom (set 5/1) – TOPEX 39D885
ŠIFRA:
39D885
1.422,00 RSD (1.185,00 RSD bez PDV)
Odvijač PZ – TOP TOOLS
ŠIFRA:
39D655-656
176,40 RSD(147,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ispitivač za automobil – TOPEX
ŠIFRA:
39D08X
216,00 RSD(180,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
