Odvijač precizni - TOP TOOLS 39D191
403,20 RSD (336,00 RSD bez PDV)
Magnet za bic brzostezajući - TOPEX 39D337
672,00 RSD (560,00 RSD bez PDV)
Odvijač glinerica – TOPEX 39D058
261,60 RSD (218,00 RSD bez PDV)
Ispitivač napona (glinerica), dužine 140 mm. Omogućava otkrivanje izolovanih žica pod naponom u opsegu napona 125–250 V. Zahvaljujući ergonomskom obliku, proizvod dobro leži u ruci radi veće udobnosti pri radu.
| Proizvođač | TOPEX |
|---|---|
| Voltaža | 125-250V |
| Dužina | 140 mm |
| Ručka/drška | Plastična |
| Težina | 0.04 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Odvijač glinerica – TOPEX 39D058 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 39D058 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Nasadni-šestougaoni T-ključ, 13x300mm – NEO TOOLS 09-302
ŠIFRA:
09-302
519,60 RSD (433,00 RSD bez PDV)
Torx bit na nasadnm ključu od 1/2″, 100mm – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-76X
450,00 RSD(375,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Torx bitovi i nasadni ključevi 3/8″, 34 kom. – NEO TOOLS 08-711
ŠIFRA:
08-711
5.498,40 RSD (4.582,00 RSD bez PDV)
Visokokvalitetni šestougaoni nasadni ključevi – 9 kom., 1/2″, 100mm – NEO TOOLS 08-708
ŠIFRA:
08-708
5.682,00 RSD (4.735,00 RSD bez PDV)
Dvanaestougaona nasadna glava od 3/4″ – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-32X-33X
808,80 RSD(674,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijač – NEO TOOLS
ŠIFRA:
04-00X-03X
252,00 RSD(210,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijači sa metalnim staklom (set 5/1) – TOPEX 39D885
ŠIFRA:
39D885
1.422,00 RSD (1.185,00 RSD bez PDV)
Odvijač PH – TOP TOOLS
ŠIFRA:
39D650-653
160,80 RSD(134,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijač PZ – TOPEX
ŠIFRA:
39D83X
264,00 RSD(220,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Odvijač glinerica -TOPEX
ŠIFRA:
39D05X
124,80 RSD(104,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
