Nožić za mašinu za pločice - TOPEX
780,00 RSD(650,00 RSD bez PDV)
Alat za obradu rupe u keramici sa štitnikom Premium - TOPEX 16B451
1.446,00 RSD (1.205,00 RSD bez PDV)
Laser samonivelišući – TOPEX 29C909
13.734,00 RSD (11.445,00 RSD bez PDV)
Samonivelišući laser sa talasnom dužinom 650 nm i opsegom nivelacije <6 °. Proizvod koji se koristi u građevinskim i završnim radovima. Omogućava definisanje horizontalnih i vertikalnih ravni i ukrštenih linija u dometu do 10 m. Integrisani samonivelirajući mehanizam za veću udobnost u radu. Stalak za stativ uključen. Praktično plastično kućište za lako skladištenje i transport.
| Proizvođač | TOPEX |
|---|---|
| Domet | 10 m |
| Preciznost | ±0.5 mm/m |
| Tip baterije | 3 x AA |
| Snaga lasera | 650 nm |
| Talasna dužina lasera | ≤1 |
| Težina | 3.113 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
29C909
Kategorije: Laserski daljinometri i nivelatori, Alati i oprema, Merni alati
Oznaka: Laser samonivelišući
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Laser samonivelišući – TOPEX 29C909 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 29C909 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Uredjaj za testiranje baterija 125A 12V – NEO TOOLS (11-985)
ŠIFRA:
11-985
6.120,00 RSD (5.100,00 RSD bez PDV)
Metar „PROGRIP“ – KSEIBI
ŠIFRA:
3026XX-7XX
264,00 RSD(220,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Set za dijagnostiku Common Rail (zajednički vod) sistema – NEO TOOLS 11-263
ŠIFRA:
11-263
8.016,00 RSD (6.680,00 RSD bez PDV)
Stolarski ugaonik – SOLA ZWZ
ŠIFRA:
ZWZ
3.528,00 RSD(2.940,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C33X
226,80 RSD(189,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
