Benzinski generator - BORMANN PRO BGB3700
69.600,00 RSD (58.000,00 RSD bez PDV)
Punjač akumulatora - BORMANN BBC1250
7.320,00 RSD (6.100,00 RSD bez PDV)
Kružna vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2450
4.680,00 RSD (3.900,00 RSD bez PDV)
Sposobna električna vibraciona brusilica BORMANN Lite BSS2450 može da se koristi kako za brušenje tako i za finu završnu doradu na materijalima kao što su drvo, metal i plastika. Prilagođen dizajn sa ergonomskom ručkom omogućuje odličnu udobnost korisnika tokom duže upotrebe alata. Integrisani sistem za sakupljanje prašine i mogućnost pričvršćivanja usisivača olakšavaju rad korisniku.
| Proizvođač | BORMANN |
|---|---|
| Napon | 230V~50Hz |
| Snaga | 400 W |
| Obrtaja u minuti | 14000 |
| Dimenzija brusne trake | Kružna (okrugla): Φ 125 mm |
| Težina | 1.2875 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
BSS2450
Kategorije: Brusilice, Električni alati
Oznake: BORMANN LITE, Vibraciona brusilica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kružna vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2450 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BSS2450 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Brusilica za brušenje betona – BORMANN (BCG1600)
ŠIFRA:
BCG1600
Vibraciona brusilica (3 u 1), 180W – RYOBI RMS180-S
ŠIFRA:
RMS180-S
8.520,00 RSD (7.100,00 RSD bez PDV)
Stacionarni cirkular 1500W – BORMANN Lite BDX2130
ŠIFRA:
BDX2130
17.880,00 RSD (14.900,00 RSD bez PDV)
Vibraciona brusilica (4 u 1) – BORMANN Lite BSS2300
ŠIFRA:
BSS2300
5.400,00 RSD (4.500,00 RSD bez PDV)
