Kombinovani povijeni okasto/viljuškasti ključevi - NEO TOOLS
333,60 RSD(278,00 RSD bez PDV)
Automobilski osigurači, set - NEO TOOLS 11-993
1.053,60 RSD (878,00 RSD bez PDV)
Automobilski osigurači, set – NEO TOOLS 11-992
103,20 RSD (86,00 RSD bez PDV)
Komplet automobilskih osigurača NEO TOOLS 11-992 sadrži 10 kom. osigurača širine kućišta od 19 mm. Dizajnirani su za automobile sa instalacijama od 12V i 24V. Komplet neophodan u svakoj radionici, servisu i kućnoj garaži. Primenljiv je na većinu automobila. Komplet uključuje 10 osigurača različite snage. Standard oznaka u boji zadržan je u kompletu.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Set | 10 kom. |
| Set uključuje | 1 x 5A, 1 x 7.5A, 2 x 10A, 2 x 15A, 2 x 20A, 1 x 25A, 1 x 30A |
| Napon | 24V, 12V |
| Širina | 19 mm |
| Materijal kućišta | Polikarbonat |
| Težina | 0.021 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Automobilski osigurači, set – NEO TOOLS 11-992 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-992 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Set za demontažu vazdušnih jastuka (Airbag) 12kom – NEO TOOLS (11-817)
ŠIFRA:
11-817
2.659,20 RSD (2.216,00 RSD bez PDV)
Crevo za pištolj za naduvavanje guma – NEO TOOLS 12-552
ŠIFRA:
12-552
1.890,00 RSD (1.575,00 RSD bez PDV)
Trake sa mehanizmom – TOPEX
ŠIFRA:
97X185-156
2.940,00 RSD(2.450,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
