Komplet za popravaku alternatora, 13 kom. - NEO TOOLS 11-167
6.252,00 RSD (5.210,00 RSD bez PDV)
Alat za izvlačenje kutije DCT kvačila (FORD/VOLVO) - NEO TOOLS 11-171
8.574,00 RSD (7.145,00 RSD bez PDV)
Kablovi za akumulator – NEO TOOLS 11-836
5.580,00 RSD (4.650,00 RSD bez PDV)
Kablovi za paljenje (startovanje) akumulatora NEO TOOLS 11-836 imaju max. jačina (prenosa) el. struje od 600 A. Dužina im je 2,5 m a presek žica – 14 mm² (bakar).
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Materijal | Bakar |
| Dužina | 2,5 m |
| Jačina električne struje | 600 A |
| Materijal pakovanja | Plastika |
| Težina | 2.623 kg |
Nema na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kablovi za akumulator – NEO TOOLS 11-836 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-836 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Izolir traka PVC plava – 0.15mmx19mmx20m – Bormann Pro
ŠIFRA:
BCR5183-10
133,20 RSD (111,00 RSD bez PDV)
Izolir traka PVC crvena – Bormann Pro – 0.15mmx19mmx20m
ŠIFRA:
BCR5182-10
133,20 RSD (111,00 RSD bez PDV)
Trake sa mehanizmom – TOPEX
ŠIFRA:
97X185-156
2.940,00 RSD(2.450,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Traka sa mehanizmom – TOPEX
ŠIFRA:
97X18X
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
ŠIFRA:
97X19X
186,00 RSD(155,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
