Traka sa mehanizmom - TOPEX
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Trake sa mehanizmom - TOPEX
2.940,00 RSD(2.450,00 RSD bez PDV)
Traka sa mehanizmom – TOP TOOLS 97X195
372,00 RSD (310,00 RSD bez PDV)
Traka sa mehanizmom 5 m x 25 mm
| Proizvođač | TOP TOOLS |
|---|---|
| Dužina trake/kabla | 5 m |
| Širina trake | 25 cm |
| Težina | 0.179 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
97X195
Kategorije: Ostalo, Moto program, Pribor za alat, Ostalo
Oznaka: Traka sa mehanizmom
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Traka sa mehanizmom – TOP TOOLS 97X195 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 97X195 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Duga šestougaona nasadna glava – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-48X-49X
187,20 RSD(156,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Magnetni uglomer za zavarivanje – GRAPHITE
ŠIFRA:
56H90X
504,00 RSD(420,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Traka sa mehanizmom – TOPEX
ŠIFRA:
97X18X
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C614-615
212,40 RSD(177,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
ŠIFRA:
90U30X
205,20 RSD(171,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
