Ventilator BORMANN ELITE - BFN9010
11.880,00 RSD (9.900,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa - NAKAYAMA PRO NP1190
29.988,00 RSD (24.990,00 RSD bez PDV)
Periferična pumpa NAKAYAMA PRO – NP2015
9.000,00 RSD (7.500,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO – NP2015 je periferična pumpa snage 370W. Pumpu odlikuje vrlo kvalitetna izrada (osovina od ugljeničnog čelika 45#, mehanički zaptivač – keramika/grafit/NBR, mesingano radno kolo) i visoke performanse (manometrijsko usisavanje do 40m).
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 370 W |
| Maksimalni protok | 2100 l/h |
| Maksimalna visina | 40 m |
| Priključak | 1″ x 1″ |
| Težina | 5,2 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Periferična pumpa NAKAYAMA PRO – NP2015 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | NP2015 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Potapajuća membranska pumpa za čistu vodu DEDRA DED8851 – 300W
ŠIFRA:
DED8851
6.600,00 RSD (5.500,00 RSD bez PDV)
Pumpa za prljavu vodu sa sekačem 900W DEDRA DED8861
ŠIFRA:
DED8861
23.880,00 RSD (19.900,00 RSD bez PDV)
HIDROPAK / HIDROFORNA PUMPA PROAIR CGP 800L – 800 W – 2300487
ŠIFRA:
2300487
17.400,00 RSD (14.500,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 900 W, 16.000 l/h – NEO TOOLS 04-746
ŠIFRA:
04-746
9.240,00 RSD (7.700,00 RSD bez PDV)
Odvodno crevo za potapajuće pumpe 10 m / 20 m / 30 m | NEO TOOLS
ŠIFRA:
15-84X
1.380,00 RSD(1.150,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 900 W – NEO TOOLS 04-735
ŠIFRA:
04-735
9.588,00 RSD (7.990,00 RSD bez PDV)
BLADE – Potapajuća pumpa za prljavu vodu – BP-DW03
ŠIFRA:
BP-DW03
11.640,00 RSD (9.700,00 RSD bez PDV)
Potopajuća pumpa za bunare NAKAYAMA Pro – NP1120
ŠIFRA:
NP1120
17.880,00 RSD (14.900,00 RSD bez PDV)
Potopajuća pumpa za navodnjavanje NAKAYAMA Pro – NP1180
ŠIFRA:
NP1180
21.000,00 RSD (17.500,00 RSD bez PDV)
