Motorna testera - NAKAYAMA PRO PC5610
27.480,00 RSD (22.900,00 RSD bez PDV)
Benzinski generator - BORMANN PRO BGB3700
69.600,00 RSD (58.000,00 RSD bez PDV)
Hidropak NAKAYAMA PRO – NP2115
26.280,00 RSD (21.900,00 RSD bez PDV)
Hidropak NAKAYAMA PRO – NP2115 je hidroforska stanica sastavljena od snažne površinske baštenske pumpe od 1100 W sa hidroforskom bocom zapremine 24 l. Pumpu odlikuje vrlo kvalitetna izrada (telo od livenog gvožđa i glava pumpe od nerđajućeg čelika za izdržljivost, osovina od nerđajućeg čelika, mesingano radno kolo za otpornost na trošenje od soli i većih čestica, mehanički zaptivena) i visoke performanse (manometrijska usisna visina do 42 m). Dolazi sa ugrađenim manometrom.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 1100 W |
| Maksimalni protok | 3600 l/h |
| Maksimalna visina | 42 m |
| Zapremina boce | 24L |
| Priključak | 1″ |
| Težina pakovanja | 15.30 kg |
Nema na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Hidropak NAKAYAMA PRO – NP2115 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | NP2115 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Baštenska pumpa za vodu INOX 1200W DEDRA DED8867X
ŠIFRA:
DED8867X
14.280,00 RSD (11.900,00 RSD bez PDV)
HIDROPAK / HIDROFORNA PUMPA PROAIR CGP 800L – 800 W – 2300487
ŠIFRA:
2300487
17.400,00 RSD (14.500,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 900 W, 16.000 l/h – NEO TOOLS 04-746
ŠIFRA:
04-746
9.240,00 RSD (7.700,00 RSD bez PDV)
Odvodno crevo za potapajuće pumpe 10 m / 20 m / 30 m | NEO TOOLS
ŠIFRA:
15-84X
1.380,00 RSD(1.150,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Potapajuća pumpa za prljavu vodu sa seckalicom – NAKAYAMA SP1315
ŠIFRA:
SP1315
25.800,00 RSD (21.500,00 RSD bez PDV)
BLADE – Potapajuća pumpa za prljavu vodu – BP-DW02
ŠIFRA:
BP-DW02
9.240,00 RSD (7.700,00 RSD bez PDV)
Potopajuća pumpa za bunare NAKAYAMA Pro – NP1120
ŠIFRA:
NP1120
17.880,00 RSD (14.900,00 RSD bez PDV)
Potopajuća pumpa za navodnjavanje NAKAYAMA Pro – NP1180
ŠIFRA:
NP1180
21.000,00 RSD (17.500,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu – VERTO 52G441
ŠIFRA:
52G441
