Potapajuća pumpa za prljavu vodu - VERTO 52G441
7.700,40 RSD Originalna cena je bila: 7.700,40 RSD.6.160,32 RSDTrenutna cena je: 6.160,32 RSD. (5.133,60 RSD bez PDV)
Kompresor za vazduh 24l - VERTO 73K002
20.476,80 RSD (17.064,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu – VERTO 52G449
9.626,40 RSD (8.022,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu sa motorom od 900 W je dizajnirana za pumpanje čiste ili prljave vode, ali veličina zagađenja ne bi trebalo da prelazi 35 mm. Protok pumpe je 14000 litara na sat. Alat ima I klasu zaštite, nivo IPKS8. Maksimalna radna dubina potapanja je 7 m, a visina glave maksimalno 8,5 m. Alat ima automatsko uključivanje i isključivanje u zavisnosti od promena nivoa vode. Pumpa je opremljena dugim bakarnim kablom za napajanje i ručkom za nošenje. Alat nije dizajniran za pumpanje vode u prehrambene svrhe. Pumpa se isporučuje u kompletu sa grlom cevi i slepim čepom.
| Proizvođač | VERTO |
|---|---|
| Snaga | 900 W |
| Napon | 230V~50Hz |
| Maksimalna dubina potapanja | 7 m |
| Maksimalna visina podizanja vode | 8.5 m |
| Dužina kabla za napajanje | 10 m |
| Protok vode | 14000 l/h |
| Priključni promjer klatna | 1” 1½” |
| Težina | 5.56 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Potapajuća pumpa za prljavu vodu – VERTO 52G449 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 52G449 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Potapajuća membranska pumpa za čistu vodu DEDRA DED8851 – 300W
ŠIFRA:
DED8851
6.600,00 RSD (5.500,00 RSD bez PDV)
HIDROPAK / HIDROFORNA PUMPA PROAIR CGP 800L – 800 W – 2300487
ŠIFRA:
2300487
17.400,00 RSD (14.500,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 900 W – NEO TOOLS 04-735
ŠIFRA:
04-735
9.588,00 RSD (7.990,00 RSD bez PDV)
BLADE – Potapajuća pumpa za prljavu vodu – BP-DW02
ŠIFRA:
BP-DW02
9.240,00 RSD (7.700,00 RSD bez PDV)
BLADE – Potapajuća pumpa za prljavu vodu – BP-DW01
ŠIFRA:
BP-DW01
7.560,00 RSD (6.300,00 RSD bez PDV)
Potopajuća pumpa za bunare NAKAYAMA Pro – NP1120
ŠIFRA:
NP1120
17.880,00 RSD (14.900,00 RSD bez PDV)
Potopajuća pumpa za navodnjavanje NAKAYAMA Pro – NP1180
ŠIFRA:
NP1180
21.000,00 RSD (17.500,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu – VERTO 52G441
ŠIFRA:
52G441
