Polirka - VERTO 51G726
5.671,20 RSD (4.726,00 RSD bez PDV)
Potapajuća pumpa za prljavu vodu - VERTO 52G441
7.700,40 RSD Originalna cena je bila: 7.700,40 RSD.6.160,32 RSDTrenutna cena je: 6.160,32 RSD. (5.133,60 RSD bez PDV)
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
4.284,00 RSD (3.570,00 RSD bez PDV)
Višenamenski (multifunkcionalni) alat je vrhunski proizvod sa 2 rezervna radna saveta koji se koriste za sečenje, brušenje ili struganje materijala poput metala, drveta i keramike. Alat sa motorom od 220 W ima širok spektar upotrebe, a jedino ograničenje je mašta. Brzina glave alata je 15000 do 2 000 oscilacija u minuti, a ugao oscilacije 2,8 °. Mali i praktičan alat opremljen je podešavanjem brzine. Kućište zupčanika je napravljeno od trajne plastike. Udoban oblik i mala težina omogućavaju rad jednom rukom. Dugi kabl za napajanje takođe olakšava rad. Set takođe uključuje: Radne savete i brusni papir.
| Proizvođač | VERTO |
|---|---|
| Snaga | 220 W |
| Napon | 230V~50Hz |
| Veličina stopala | 80x80x80 mm |
| Ugao oscilacije | 2,8 ° |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
51G330
Kategorije: Električni alati, Ostali električni alati
Oznaka: Multifunkcionalni alat
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 51G330 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Pištolj za vrući vazduh 2000W (59G522) – Graphite
ŠIFRA:
59G522
5.700,00 RSD (4.750,00 RSD bez PDV)
Renovator – Multifunkcionalni alat 250W – GRAPHITE (59G023)
ŠIFRA:
59G023
9.000,00 RSD (7.500,00 RSD bez PDV)
Električni rezač za limove – GRAPHITE 59G401
ŠIFRA:
59G401
