Brus za kosu K180 - NEO TOOLS (56-008)
134,40 RSD (112,00 RSD bez PDV)
Polukombinezon i radna bluza - NEO TOOLS (81-450)
3.588,00 RSD(2.990,00 RSD bez PDV)
Merna traka 50m fiberglas – NEO TOOLS (68-051)
1.746,00 RSD (1.455,00 RSD bez PDV)
Merna traka 50m fiberglas NEO TOOLS (68-051), dužine 50 metara i širine 13 mm, od NEO TOOLS-a, smeštena je u izdržljivoj plastičnoj kutiji. Napravljena od fiberglasa (staklo-plastike). Lako se odmotava i uvlači. Osim toga, kućište ima kuku na kraju za fiksiranje trake u zemlju. Ovo je posebno pogodno za duža merenja. Ergonomska-protivklizna ručka olakšava rad.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip trake | Fiberglas |
| Dužina trake/kabla | 50 m |
| Širina trake | 13 mm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Težina | 0.879 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
68-051
Kategorije: Lenjiri metri i merne trake, Alati i oprema, Merni alati
Oznaka: Merna traka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Merna traka 50m fiberglas – NEO TOOLS (68-051) |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 68-051 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
SOLA CLM 30 SET R 30m – Merna traka i prašak za obeležavanje
ŠIFRA:
CLM 30 SET R
3.384,00 RSD (2.820,00 RSD bez PDV)
Inox lenjir – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHTXXXX
138,00 RSD(115,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar (fiberglas), 30m – BORMANN Pro BHT7130
ŠIFRA:
BHT7130
1.326,00 RSD (1.105,00 RSD bez PDV)
Metar gumirani – KSEIBI
ŠIFRA:
3027XX-8XX
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Bravarski ugaonik – SOLA SWA
ŠIFRA:
SWA XXX
1.720,80 RSD(1.434,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C614-615
212,40 RSD(177,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C33X
226,80 RSD(189,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX
ŠIFRA:
29C30X
1.233,60 RSD(1.028,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
