Laserski daljinomer - NEO TOOLS 75-201
11.276,40 RSD (9.397,00 RSD bez PDV)
Ormar sa alatom - NEO TOOLS 84-221+G
91.123,20 RSD (75.936,00 RSD bez PDV)
Laserski daljinomer – NEO TOOLS 75-203
7.800,00 RSD (6.500,00 RSD bez PDV)
Laserski daljinomer je visokokvalitetni uređaj za merenje udaljenosti, površine i zapremine. Karakteristike daljinskog upravljača omogućavaju merenje u međuvremenu (pomoću Pitagorine teoreme) i kontinuirana merenja. Uređaj je takođe opremljen automatizovanim nivoom za kontinuirano očitavanje ugaone pozicije uređaja. Maksimalni radni domet je 40 m, a tačnost merenja je +/- 2 mm. Proizvod se može koristiti u niskogradnji, geodetskim radovima, tehničkim projektima ili kod kuće. Uređaj je dizajniran za rad u temperaturnom opsegu od 0° C do 40° C. Daljinomer je opremljen modernim ekranom osetljivim na dodir.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Domet | 40 m |
| Preciznost | ±2 mm |
| Merne jedinice | m/ft/inch |
| Nivo zaštite | IP65 |
| Tip baterije | 2 x AAA |
| Materijal | ABS plastika, Guma |
| Težina | 0.22 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
75-203
Kategorije: Laserski daljinometri i nivelatori, Alati i oprema, Merni alati
Oznaka: Laserski daljinomer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Laserski daljinomer – NEO TOOLS 75-203 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 75-203 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Uredjaj za testiranje baterija 125A 12V – NEO TOOLS (11-985)
ŠIFRA:
11-985
6.120,00 RSD (5.100,00 RSD bez PDV)
Metar gumirani – KSEIBI
ŠIFRA:
3027XX-8XX
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Bravarski ugaonik – SOLA SWA
ŠIFRA:
SWA XXX
1.720,80 RSD(1.434,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela (2 otvora) – TOPEX
ŠIFRA:
29C50X
669,60 RSD(558,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX
ŠIFRA:
29C30X
1.233,60 RSD(1.028,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
