Ključ za filter ulja, tipa čaše, 78 mm, 15 tačaka - NEO TOOLS 11-366
450,00 RSD (375,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 90 mm, 15 tačaka - NEO TOOLS 11-368
474,00 RSD (395,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 80 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-367
450,00 RSD (375,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 80 mm, 15-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 15 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8″ |
| Veličina čašice | 80 mm |
| Težina | 0.155 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-367
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program
Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 80 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-367 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-367 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 18 tačaka – NEO TOOLS 11-372
ŠIFRA:
11-372
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 16 tačaka – NEO TOOLS 11-371
ŠIFRA:
11-371
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 108 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-370
ŠIFRA:
11-370
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 95 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-369
ŠIFRA:
11-369
474,00 RSD (395,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 78 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-366
ŠIFRA:
11-366
450,00 RSD (375,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 74 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-365
ŠIFRA:
11-365
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-364
ŠIFRA:
11-364
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 67 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-362
ŠIFRA:
11-362
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Podesivi ključ za uljni filter (20°) 63,5-116 mm – NEO TOOLS 11-240
ŠIFRA:
11-240
1.197,60 RSD (998,00 RSD bez PDV)
Ključ za uljni filter – NEO TOOLS
ŠIFRA:
11-23X
886,80 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ viljuškasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D65X
1.417,20 RSD(1.181,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ T francuski Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D15X
4.608,00 RSD(3.840,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
