Ključ za filter ulja, tipa čaše, 74 mm, 15 tačaka - NEO TOOLS 11-365
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 80 mm, 15 tačaka - NEO TOOLS 11-367
450,00 RSD (375,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 78 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-366
450,00 RSD (375,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 78 mm, 15-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 15 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8″ |
| Veličina čašice | 78 mm |
| Težina | 0.15 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-366
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program
Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 78 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-366 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-366 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Kombinovani ključevi – 11 dimenzija – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHT7xyx
123,60 RSD(103,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 90 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-368
ŠIFRA:
11-368
474,00 RSD (395,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 67 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-362
ŠIFRA:
11-362
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 65 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-361
ŠIFRA:
11-361
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 12 tačaka – NEO TOOLS 11-360
ŠIFRA:
11-360
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Podesivi ključ za uljni filter (20°) 63,5-116 mm – NEO TOOLS 11-240
ŠIFRA:
11-240
1.197,60 RSD (998,00 RSD bez PDV)
Podesivi ključ – NEO TOOLS
ŠIFRA:
03-02X
1.872,00 RSD(1.560,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ imbus – TOPEX
ŠIFRA:
35D90X-91X
79,20 RSD(66,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ okasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D85X
2.078,40 RSD(1.732,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ viljuškasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D65X
1.417,20 RSD(1.181,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ T francuski Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D15X
4.608,00 RSD(3.840,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
