Fleksibilna ručka od 1/2", 250 mm - NEO TOOLS 08-559
1.821,60 RSD (1.518,00 RSD bez PDV)
Adapter 1/4" (M) - 3/8" (Ž) - NEO TOOLS 08-562
238,80 RSD (199,00 RSD bez PDV)
Fleksibilna ručka od 1/2″, 450mm – NEO TOOLS 08-560
2.250,00 RSD (1.875,00 RSD bez PDV)
NEO TOOLS 08-560 fleksibilna ručka od 1/2″ dometa 450 mm. Proizvod je izrađen od izdržljivog hrom-vanadijum čelika. Ergonomska drška poboljšava udobnost u radu. Kvalitet alata potvrđen TUV sertifikatom i 25-godišnjom garancijom proizvođača. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip | Fleksibilan |
| Dužina | 450 mm |
| Veličina navoja | 1/2″ |
| Ručka/drška | Dva materijala |
| Težina | 0.801 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
08-560
Kategorije: Alati, Moto program, Pribor za alat, Ostalo
Oznaka: Fleksibilna ručka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fleksibilna ručka od 1/2″, 450mm – NEO TOOLS 08-560 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 08-560 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Cev usisna za pumpu sa nepovratnim ventilom – OMEGA AIR 2300372
ŠIFRA:
2300372
3.360,00 RSD (2.800,00 RSD bez PDV)
Duga šestougaona nasadna glava – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-48X-49X
187,20 RSD(156,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Univerzalni zglob (okretna spojka) 3/8″ – NEO TOOLS 08-154
ŠIFRA:
08-154
634,80 RSD (529,00 RSD bez PDV)
Konac građevinski – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C614-615
212,40 RSD(177,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac pravougaoni – TOP TOOLS
ŠIFRA:
90U26X
1.197,60 RSD(998,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
