Aku. kružna testera - GRAPHITE 58G023
13.200,00 RSD (11.000,00 RSD bez PDV)
Aku. vibraciona brusilica - GRAPHITE 58G014
5.988,00 RSD (4.990,00 RSD bez PDV)
Energy+ set u alu. koferu – GRAPHITE 58G022-PS15
24.900,00 RSD (20.750,00 RSD bez PDV)
GRAPHITE Energy+ set. Set uključuje: bežičnu bušilicu, dve baterije od 2,0 Ah (58G002), punjač (58G001) i 109 dodataka. Cela je smeštena u funkcionalno i izdržljivo aluminijumsko kućište. Kućište je opremljeno lajsnama sa predviđenim mestom za svaki element seta. Glavni odeljak kofera takođe ima prostor za dodatnu korisničku dodatnu opremu. Delovi koji su uključeni u opremu izrađeni su od S2 čelika visoke tvrdoće. Komplet je idealan za sve koji cene lakoću skladištenja i transporta omiljenih alata, bez rizika od oštećenja od spoljnih faktora.
| Proizvođač | GRAPHITE |
|---|---|
| Tip stezne glave | Sa ključem |
| Voltaža | 18 V |
| Kapacitet baterije | 2 Ah |
| Broj brzina | 2 |
| Broj obrtnih momenata | 19 (plus opcija bušenja) |
| Maksimalni broj obrtaja u minuti | 1250 rpm |
| Broj dioda | 1 |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Vreme punjenja baterije | 1h |
| Napon punjenja | 22 V |
| Broj baterija u kompletu | 2 kom, |
| Obrtaja u minuti | 1250 rpm |
| Težina | 8.1 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
58G022-PS15
Kategorije: Akumulatorski alati, AKU bušilice i odvijači
Oznaka: Energy+ set u alu. koferu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Energy+ set u alu. koferu – GRAPHITE 58G022-PS15 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G022-PS15 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Aku. udarni odvrtač bez četkica – GRAPHITE 58G024
ŠIFRA:
58G024
11.520,00 RSD (9.600,00 RSD bez PDV)
Aku. udarni odvijač (220Nm), 18V ONE+™ – RYOBI RID1801M
ŠIFRA:
RID1801M
10.740,00 RSD (8.950,00 RSD bez PDV)
Aku. udarna bušilica bez četkica (set), 18V ONE+™ HP – RYOBI RPD18X-220S
ŠIFRA:
RPD18X-220S
30.720,00 RSD (25.600,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica SDS+ (bez četkica), 18V ONE+™ HP – RYOBI RSDS18X-0
ŠIFRA:
RSDS18X-0
31.080,00 RSD (25.900,00 RSD bez PDV)
Aku. bušilica (odvijač) set- GRAPHITE 58G019-SET1
ŠIFRA:
58G019-SET1
18.270,00 RSD (15.225,00 RSD bez PDV)
Akumulatorska bušilica u setu, 18V – BORMANN Lite BCD2400
ŠIFRA:
BCD2400
6.588,00 RSD (5.490,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni zavijač, 20V – BORMANN PRO BBP3300
ŠIFRA:
BBP3300
Aku. čekić-bušilica SDS-plus, 20V – BORMANN PRO BBP3200
ŠIFRA:
BBP3200
Akumulatorski udarni ključ, 20V – BORMANN PRO BBP3400
ŠIFRA:
BBP3400
6.240,00 RSD (5.200,00 RSD bez PDV)
