Prsluk sa izolacijom "ROMA" - BORMANN PRO
3.120,00 RSD(2.600,00 RSD bez PDV)
Aku. fen za vruć vazduh - GRAPHITE 58G082
8.100,00 RSD (6.750,00 RSD bez PDV)
Aku. bušilica (odvijač) set- GRAPHITE 58G019-SET1
18.270,00 RSD (15.225,00 RSD bez PDV)
Aku. bušilica (odvijač) GRAPHITE 58G019-SET1, bez četkica, Energy+ 18V, Li-Ion, dolazi u setu koji uključuje: akumulatorsku bušilicu (58G006) sa baterijom od 2.0Ah (58G001) i punjač (58G002) u koferu. Torbica ima dodatne pregrade za dodatnu opremu. Karakteristike – brzina rotacije I: 0-500 min-1 II: 0-1700 min-1, desno/levo, stezna glava 2-13 mm, položaji kvačila 1-16 plus opcija bušenja, obrtni moment (meki/tvrdi): 38/58 Nm, kočnica vretena, (D x V) 200 x 220 mm, težina 1,2 kg; punjač za baterije Energy+, 2.3A; baterija 2.0Ah 18V, Li-Ion 2.0Ah.
| Proizvođač | GRAPHITE |
|---|---|
| Voltaža | 18V |
| Tip stezne glave | Bez ključa |
| Opseg stezne glave | 2-13 mm |
| Maksimalni obrtni momenat | 58 Nm1 |
| Broj brzina | 2 |
| Set uključuje | Akumulatorsku bušilicu (58G006) sa baterijom od 2.0Ah (58G001) i punjač (58G002) u koferu |
| Težina | 4.475 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
58G019-SET1
Kategorije: Akumulatorski alati, AKU bušilice i odvijači
Oznaka: Aku. bušilica - odvijač
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. bušilica (odvijač) set- GRAPHITE 58G019-SET1 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G019-SET1 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Aku. udarni odvrtač bez četkica – GRAPHITE 58G024
ŠIFRA:
58G024
11.520,00 RSD (9.600,00 RSD bez PDV)
Aku. udarna bušilica bez četkica (95 Nm), 18V ONE+™ HP – RYOBI RPD18X-0
ŠIFRA:
RPD18X-0
22.200,00 RSD (18.500,00 RSD bez PDV)
Aku. udarni ključ (400Nm), 18V ONE+™ – RYOBI R18IW3-0
ŠIFRA:
R18IW3-0
Aku. bušilica (50Nm), 18V ONE+™ – RYOBI R18DD3-0
ŠIFRA:
R18DD3-0
10.200,00 RSD (8.500,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica SDS+ (bez četkica), 18V ONE+™ HP – RYOBI RSDS18X-0
ŠIFRA:
RSDS18X-0
31.080,00 RSD (25.900,00 RSD bez PDV)
Aku. odvrtač (ključ) – GRAPHITE 58G028
ŠIFRA:
58G028
Akumulatorski udarni ključ, 20V – BORMANN Lite BCD2620
ŠIFRA:
BCD2620
13.080,00 RSD (10.900,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica SDS-plus, 20V – BORMANN PRO BBP3200
ŠIFRA:
BBP3200
Akumulatorski udarni ključ, 20V – BORMANN PRO BBP3400
ŠIFRA:
BBP3400
6.240,00 RSD (5.200,00 RSD bez PDV)
