NAKAYAMA PRO LB1050 ulje za 2-taktne motore 1L (pre-mix)
768,00 RSD (640,00 RSD bez PDV)
BIHUI multifunkcionalni disk za sečenje i brušenje 50 mm
489,60 RSD (408,00 RSD bez PDV)
BIHUI sinterovani dijamantski disk za sečenje AGMBS45
994,80 RSD (829,00 RSD bez PDV)
Sinterovani dijamantski disk AGMBS45 namenjen je za precizno i čisto sečenje u teško dostupnim mestima.
Predviđen je za upotrebu sa BIHUI mini ugaonom brusilicom.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Prečnik diska | 45 mm |
| Debljina | 0,6 mm |
| Otvor | 6 mm |
| Materijal sečiva | dijamantski (sinterovani dijamantski disk) |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku |
Na zalihama
Opis
Tehnički podaci
- Prečnik diska: 45 mm
- Debljina: 0.6 mm
- Unutrašnji otvor: 6 mm (1/4″)
- Dimenzije: 1-3/4″ x 1/4″
- Maksimalan broj obrtaja: 10.000 o/min
- Maksimalna brzina: 25 m/s
Karakteristike
- Precizno i čisto sečenje
- Pogodan za rad u uskim i teško dostupnim mestima
- Kompatibilan sa BIHUI mini ugaonom brusilicom
- Sinterovana dijamantska ivica
Primena
- Keramika
- Porcelan
- Mermer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | BIHUI sinterovani dijamantski disk za sečenje AGMBS45 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | AGMBS45 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI multifunkcionalni disk za sečenje i brušenje 50 mm
ŠIFRA:
AGMBV50
489,60 RSD (408,00 RSD bez PDV)
Set diskova za sečenje različitih materijala za RCT18C-0 (3 kom) – RYOBI RAKCOT03
ŠIFRA:
RAKCOT03
2.760,00 RSD (2.300,00 RSD bez PDV)
Dijamantska brusno-rezna ploča 125mm, Premium – BIHUI DCWMM5
ŠIFRA:
DCWMM5
5.232,00 RSD (4.360,00 RSD bez PDV)
Dijamantska rezna ploča 125 mm sa ojačanim jezgrom – BIHUI DCBN5
ŠIFRA:
DCBN5
2.242,80 RSD (1.869,00 RSD bez PDV)
Kružna testera za metal – BLADE
ŠIFRA:
BCTM
1.560,00 RSD(1.300,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantski disk za sečenje (Turbo) – BLADE BDDT
ŠIFRA:
BDDT
400,80 RSD(334,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Flap disk (lamelni) Standard – BLADE BFDS
ŠIFRA:
BFDS
142,80 RSD(119,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
List testere za cirkular Fi 165 – GRAPHITE
ŠIFRA:
57H6XX
818,40 RSD(682,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
