BIHUI sinterovani dijamantski disk za sečenje AGMBS45
994,80 RSD (829,00 RSD bez PDV)
BIHUI BT-LFCSB-2R šine za sistem za nošenje pločica
48.524,40 RSD (40.437,00 RSD bez PDV)
BIHUI multifunkcionalni disk za sečenje i brušenje 50 mm
489,60 RSD (408,00 RSD bez PDV)
Multifunkcionalni disk BIHUI namenjen je za sečenje i brušenje. Predviđen je za upotrebu sa BIHUI mini ugaonom brusilicom (BU-AGMN100-PLUS).
Pogodan je za rad u suvim i mokrim uslovima. Disk je brazirani (brazed) i koristi se za sečenje i brušenje materijala kao što su stakleni mozaik, porcelan i keramika.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Prečnik diska | 50 mm |
| Debljina | 1 mm |
| Otvor | 6 mm |
| Materijal sečiva | brazirani dijamantski disk |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku |
Nema na zalihama
Opis
Tehnički podaci
- Prečnik: 50 mm
- Debljina: 1.0 mm
- Maksimalan broj obrtaja: 12.250 o/min
- Unutrašnji otvor: 6 mm
Karakteristike
- Sečenje i brušenje
- Pogodan za mokro i suvo sečenje
- Kompatibilan sa BIHUI mini ugaonom brusilicom
- Brazirana ivica
Primena
- Stakleni mozaik
- Porcelan
- Keramika
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | BIHUI multifunkcionalni disk za sečenje i brušenje 50 mm |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | AGMBV50 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI sinterovani dijamantski disk za sečenje AGMBS45
ŠIFRA:
AGMBS45
994,80 RSD (829,00 RSD bez PDV)
Dijamantska brusno-rezna ploča 125mm, Premium – BIHUI DCWMM5
ŠIFRA:
DCWMM5
5.232,00 RSD (4.360,00 RSD bez PDV)
Dijamantska ploča za poliranje i brušenje pod 45° – BIHUI DPE125
ŠIFRA:
DPE125
4.245,60 RSD (3.538,00 RSD bez PDV)
Dijamantska rezna ploča 125 mm sa ojačanim jezgrom – BIHUI DCBN5
ŠIFRA:
DCBN5
2.242,80 RSD (1.869,00 RSD bez PDV)
Rezna ploča (Premium) – BLADE BRP
ŠIFRA:
BRP-2
72,00 RSD(60,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantski disk za sečenje (Turbo) – BLADE BDDT
ŠIFRA:
BDDT
400,80 RSD(334,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantski disk za brušenje – BLADE
ŠIFRA:
BBDDD
1.519,20 RSD(1.266,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Flap disk (lamelni) Premium – BLADE BFDP
ŠIFRA:
BFDP
210,00 RSD(175,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Flap disk (lamelni) Standard – BLADE BFDS
ŠIFRA:
BFDS
142,80 RSD(119,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Brusne i rezne ploče – VERTO
ŠIFRA:
61H4XX-5XX
100,80 RSD(84,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
