Benzinski trimer za košenje - NAKAYAMA PRO PB5450
25.080,00 RSD (20.900,00 RSD bez PDV)
Benzinski trimer za košenje - NAKAYAMA PRO PB7500
33.120,00 RSD (27.600,00 RSD bez PDV)
Benzinski trimer za košenje – NAKAYAMA PRO PB5600
26.280,00 RSD (21.900,00 RSD bez PDV)
Benzinski trimer za košenje NAKAYAMA PRO PB5600 odlikuje:
Snažan i pouzdan dvotaktni motor projektovan za dugotrajnu upotrebu
Euro 5 standard emisije izduvnih gasova:
- Potrošnja goriva može biti niža i do 40%.
- Obezbeđuje niži nivo količine izduvnih gasova.
- Ekološki (Eco Friendly)
Jednodelna osovina nudi bolju stabilnost
Ergonomska ručka (U-tip) pruža bolji konfort i preciznije upravljanje
Lagana konstrukcija sa sistemom zaštite od vibracija za višesatnu upotrebu
Pakovanje sadrži pojas, trokraki disk i automatsku glavu za trimer sa najlonskom niti
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Snaga | 2,3 KS |
| Zapremina motora | 52 cm3 |
| Zapremina kontejnera | 0,9 L |
| Prečnik cevi | 28 mm |
| Nit | max. 3 mm |
| Mešavina goriva | 100ml/4L |
| Težina | 8,5 kg |
| Težina pakovanja | 9,4kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PB5600
Kategorije: Alati i oprema, Benzinski alati, Baštenski program, Trimeri
Oznaka: Trimer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Benzinski trimer za košenje – NAKAYAMA PRO PB5600 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PB5600 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Električni trimer za košenje trave, 350W – RYOBI RLT3525
ŠIFRA:
RLT3525
Aku. testera za živu ogradu, 18V ONE+™ – RYOBI RY18HT55A-0
ŠIFRA:
RY18HT55A-0
Glava (kalem) za aku. trimer za travu u setu (3 kom) – RYOBI RAC125
ŠIFRA:
RAC125
2.340,00 RSD (1.950,00 RSD bez PDV)
Motorna testera za živu ogradu – GRAPHITE 58G955
ŠIFRA:
58G955
17.400,00 RSD (14.500,00 RSD bez PDV)
Benzinski trimer za košenje – NAKAYAMA PRO PB7700
ŠIFRA:
PB7700
43.920,00 RSD (36.600,00 RSD bez PDV)
