Aku. odvrtač (ključ) - GRAPHITE 58G018
7.489,20 RSD (6.241,00 RSD bez PDV)
Aku. pištolj za lepljenje - GRAPHITE 58G040
5.520,00 RSD (4.600,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G027
18.480,00 RSD (15.400,00 RSD bez PDV)
Akumulatorska bušilica sa četkom 18V, Li-Ion, 0-1420 o/min, 0-5000 min. Hod, desno / levo, energija udara 2,2 J, 4-funkcija, prosečno bušenje u beton / čelik / drvo 22/13/28 mm, težina 2,1 kg, kompatibilno sa Energy+ baterijama. Isporučuje se bez baterije i punjača.
| Proizvođač | GRAPHITE |
|---|---|
| Tip stezne glave | SDS Plus |
| Voltaža | 18 V |
| Udarna energija | 2.2 J |
| Broj karakteristika | 4 |
| Maksimalni prečnik bušenja betona | 22 mm |
| Maksimalni prečnik bušenja metala | 13 mm |
| Maksimalni prečnik bušenja drveta | 28 mm |
| Broj dioda | 1 |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Obrtaja u minuti | 1420 rpm |
| Težina | 2.724 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
58G027
Kategorije: Akumulatorski alati, AKU bušilice i odvijači
Oznaka: Aku. čekić-bušilica SDS+
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G027 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G027 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Set alata u koferu (aku. bušilica plus ručni alat i pribor) – RYOBI RDD18-2C20TAH
ŠIFRA:
RDD18-2C20TAH
Aku. udarna bušilica bez četkica (95 Nm), 18V ONE+™ HP – RYOBI RPD18X-0
ŠIFRA:
RPD18X-0
22.200,00 RSD (18.500,00 RSD bez PDV)
Aku. udarni odvijač (220Nm), 18V ONE+™ – RYOBI RID1801M
ŠIFRA:
RID1801M
10.740,00 RSD (8.950,00 RSD bez PDV)
Aku. bušilica (50Nm), 18V ONE+™ – RYOBI R18DD3-0
ŠIFRA:
R18DD3-0
10.200,00 RSD (8.500,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica SDS+ (bez četkica), 18V ONE+™ HP – RYOBI RSDS18X-0
ŠIFRA:
RSDS18X-0
31.080,00 RSD (25.900,00 RSD bez PDV)
Aku. odvrtač (ključ) – GRAPHITE 58G028
ŠIFRA:
58G028
Akumulatorski udarni ključ, 20V – BORMANN Lite BCD2620
ŠIFRA:
BCD2620
13.080,00 RSD (10.900,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni zavijač, 20V – BORMANN PRO BBP3300
ŠIFRA:
BBP3300
Aku. čekić-bušilica SDS-plus, 20V – BORMANN PRO BBP3200
ŠIFRA:
BBP3200
Aku. odvrtač za gips (šauber), 20V – BORMANN PRO BBP5150
ŠIFRA:
BBP5150
