Udarni pneumatski ključ NEO TOOLS 14-006
15.000,00 RSD (12.500,00 RSD bez PDV)
Udarni pneumatski ključ NEO TOOLS 14-008
28.680,00 RSD (23.900,00 RSD bez PDV)
Udarni pneumatski ključ NEO TOOLS 14-004
11.640,00 RSD (9.700,00 RSD bez PDV)
NEO 14-004 pneumatski udarni ključ od 1/2″ je profesionalni alat izrađen od kompozitnih materijala dizajniran za rad u teškim uslovima. Sistem udara sa duplom spojkom (sa dvostrukim čekićem) omogućava postizanje maksimalnog obrtnog momenta u širokom opsegu brzine rotacije. Alat ima podesivu brzinu rotacije desno/levo i podešavanje obrtnog momenta. Udobnost rada je poboljšana zahvaljujući i ručki (rukohvatu) koja ne mrzne. Kompaktan dizajn i male dimenzije čine ključ pogodnim za upotrebu i na teško dostupnim mestima.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Prihvat | 1/2″ |
| Maksimalni obrtni momenat | 680 Nm |
| Maksimalni broj obrtaja | 10000 o/min |
| Potrošnja vazduha | 113 l/min |
| Radni pritisak | 6,3 bar |
| Prečnik priključenog creva | 1/4″ |
| Dužina | 125 mm |
| Težina | 1.753 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
14-004
Kategorije: Pneumatski alati i kompresori, Alati i oprema
Oznaka: Udarni pneumatski ključ
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Udarni pneumatski ključ NEO TOOLS 14-004 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 14-004 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Kompresor za vazduh (uljni) od 150L – NEO TOOLS 12K031-1
ŠIFRA:
12K031-1
95.880,00 RSD (79.900,00 RSD bez PDV)
Priključak za crevo – OMEGA AIR
ŠIFRA:
2500xxx
162,00 RSD(135,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Brza spojnica – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-650-651
634,80 RSD(529,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Brza spojnica za kompresor sa nastavkom – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-64xx
201,60 RSD(168,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Spoj za crevo – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-615-618
194,40 RSD(162,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Spoj za crevo – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-61X
228,00 RSD(190,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
