Brusilica (ravna) pneumatska NEO TOOLS 14-014
3.900,00 RSD (3.250,00 RSD bez PDV)
Vibraciona pneumatska brusilica NEO TOOLS 14-018
7.548,00 RSD (6.290,00 RSD bez PDV)
Pneumatska ugaona brusilica NEO TOOLS 14-016
6.948,00 RSD (5.790,00 RSD bez PDV)
NEO 14-016 pneumatska ugaona brusilica namenjena je za upotrebu diska prečnika 6 mm/3 mm. Maksimalna brzina rotacije je 20000 o/min. Za veću udobnost u radu alat je opremljen drškom koja se ne smrzava .
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Prihvat | 1/4″ |
| Maksimalni broj obrtaja | 20000 o/min |
| Potrošnja vazduha | 85 l/min |
| Radni pritisak | 6,3 bar |
| Prečnik priključenog creva | 1/4″ |
| Dužina | 125 mm |
| Težina | 0.693 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
14-016
Kategorije: Pneumatski alati i kompresori, Alati i oprema
Oznaka: Pneumatska brusilica - ugaona
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Pneumatska ugaona brusilica NEO TOOLS 14-016 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 14-016 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Pištolj za kompresor sa manometrom – NEO TOOLS 14-714
ŠIFRA:
14-714
2.100,00 RSD (1.750,00 RSD bez PDV)
Spojka brza – OMEGA AIR
ŠIFRA:
2500xxxx
420,00 RSD(350,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Priključak za crevo – OMEGA AIR
ŠIFRA:
2500xxx
162,00 RSD(135,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Nastavak za spojnicu – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-655-656
192,00 RSD(160,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Brza spojnica za kompresor sa nastavkom – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-64xx
201,60 RSD(168,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Brza spojnica – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-63X
726,00 RSD(605,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
