Nosač keramike velikog formata - BIHUI LFCSV4
153.078,00 RSD (127.565,00 RSD bez PDV)
Štitnici za kolena - BIHUI TKPT
4.443,60 RSD (3.703,00 RSD bez PDV)
Torba za nosač keramike – BIHUI LFCSBAG
7.500,00 RSD (6.250,00 RSD bez PDV)
BIHUI LFCSBAG najlonska torba za skladištenje i transport (torba-poklopac) za BIHUI-jev sistem za nošenje keramičkog granita velikog formata (BIHUI LFCSV4). Poklopac je napravljen od izdržljive vodootporne najlonske tkanine sa odličnim hardverom. Dvostruki šavovi, ojačano dno i jake ručke povećavaju snagu torbe. Namena: za nošenje, transport i skladištenje sistema za nošenje. Veličina: 2000 x 480 x 230 mm. Maksimalna težina tereta: do 70 kg.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Materijal | Najlon |
| Dimenzija | 2000 x 480 x 230 mm |
| Maksimalna nosivost | 70 kg |
| Uvoznik | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla | Narodna Republika Kina |
| Težina | 1.65 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Torba za nosač keramike – BIHUI LFCSBAG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFCSBAG |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI LFCSB-BAG torba za sistem za nošenje pločica sa točkićima
ŠIFRA:
LFCSB-BAG
24.252,00 RSD (20.210,00 RSD bez PDV)
Torba za alat (Energy+) – GRAPHITE 58G021
ŠIFRA:
58G021
Kutija za alat 450 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-257
ŠIFRA:
84-257
7.099,20 RSD (5.916,00 RSD bez PDV)
Kutija za alat 200 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-255
ŠIFRA:
84-255
5.589,60 RSD (4.658,00 RSD bez PDV)
