Mistrija ovalna za posude - BIHUI PTK165
835,20 RSD (696,00 RSD bez PDV)
Torba za nosač keramike - BIHUI LFCSBAG
7.500,00 RSD (6.250,00 RSD bez PDV)
Nosač keramike velikog formata – BIHUI LFCSV4
153.078,00 RSD (127.565,00 RSD bez PDV)
Nosač keramike velikog formata BIHUI LFCSV4 pogodan je za nošenje ploča veličine do 3,2 x 1,6 m. Maksimalno opterećenje 130 kg. Lagan i jednostavan za transport pločica velikog formata. Zahvaljujući podesivoj produžnoj šini lako se prilagodi dimenziji pločica. Koristi se sa prečkama (ukupno 10 vakuma) i bez prečki (ukupno 8 vakuma).
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Maksimalna nosivost | 130 kg |
| Maksimalna dimenzija ploče | 3,2 x 1,6 m |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku |
| Uvoznik | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla | Narodna Republika Kina |
| Težina | 5.5 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LFCSV4
Kategorije: Alati i oprema, Alati i mašine za keramiku
Oznaka: Nosač keramike
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Nosač keramike velikog formata – BIHUI LFCSV4 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFCSV4 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Mašina za sečenje pločica 1500W – GRAPHITE (59G892)
ŠIFRA:
59G892
55.560,00 RSD (46.300,00 RSD bez PDV)
Gleterica nazubljena (13 zakovica) – BIHUI PTSL
ŠIFRA:
PTSLxx
1.816,80 RSD(1.514,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gleterica nazubljena (8 zakovica) – BIHUI PTSB
ŠIFRA:
PTSBxx
1.478,40 RSD(1.232,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantski brusni sunđer – BIHUI DHP
ŠIFRA:
DPHxxx
2.514,00 RSD(2.095,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Vakumski držač za grube površine sa pumpicom – BIHUI SCVU8
ŠIFRA:
SCVU8
10.966,80 RSD (9.139,00 RSD bez PDV)
Vibracioni vakumski pištolj za keramiku – BIHUI LFTBV
ŠIFRA:
LFTBV
1.160,40 RSD (967,00 RSD bez PDV)
