Stolarska stega - TOP TOOLS
324,00 RSD(270,00 RSD bez PDV)
Stega pištoljska (brza) - TOPEX
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Stega ugaona – TOP TOOLS 12A305
475,20 RSD (396,00 RSD bez PDV)
Ugaona stega 75 x 75 mm
| Proizvođač | TOP TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 75 mm |
| Širina | 75 mm |
| Namena | Hobi |
| Težina | 0.149 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stega ugaona – TOP TOOLS 12A305 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 12A305 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Prenosiva stezna stanica (radno postolje) – RYOBI RSTSJ150
ŠIFRA:
RSTSJ150
Univerzalni izvlakač za zglobove – NEO TOOLS 11-801
ŠIFRA:
11-801
3.372,00 RSD (2.810,00 RSD bez PDV)
Stega stolarska (set od 2 kom.) – TOP TOOLS
ŠIFRA:
12A21X
648,00 RSD(540,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Stega pištoljska (brza) – TOPEX
ŠIFRA:
12A51X-56X
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
