Ravnjača, H profil – SOLA ALZ 2605
3.504,00 RSD(2.920,00 RSD bez PDV)
SOLA ALZ 2605 nazubljena daska – ravnjača za Estrih (cementnu košuljicu) je ergonomski, torziono krut aluminijumski profil. Na sebi ima nazubljene (izreckane) ivice u rasponima/veličina – 10×10 mm. Dimenzije preseka ravnjače su 113 x 28 mm. Težina profila iznosi 850 g/m. Boja je prirodna – boja aluminijuma.
| Proizvođač | SOLA |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Težina profila | 850 g/m |
| Boja | Aluminijuma, Prirodna |
| Širina | 28 mm |
| Visina | 113 mm |
| Dužina | 100 cm, 120 cm |
SOLA ALZ 2605 nazubljena daska – ravnjača za Estrih (cementnu košuljicu) je ergonomski, torziono krut aluminijumski profil. Na sebi ima nazubljene (izreckane) ivice u rasponima/veličina – 10×10 mm. Dimenzije preseka ravnjače su 113 x 28 mm. Težina profila iznosi 850 g/m. Boja je prirodna – boja aluminijuma.
Dužine modela:
ALZ 2605 100 – 100 cm
ALZ 2605 120 – 120 cm
Tehnički detalji:
Opis artikla – ravnjača zs košuljice
Dimenzije H profila – 113 x 28 mm
Materijal – Aluminijum
Prirodna površina (aluminijuma) – Boja prirodna (aluminijuma)
Težina profila – 850 g/m
| Naziv proizvoda: | Ravnjača, H profil – SOLA ALZ 2605 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ALZ 2605/XXXX |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Slovačka |
