Ključ pod uglom (L-tip) - NEO TOOLS
374,40 RSD(312,00 RSD bez PDV)
Kombinovani ključ sa račvom - NEO TOOLS
580,80 RSD(484,00 RSD bez PDV)
Nasadni-šestougaoni T-ključ, 13x300mm – NEO TOOLS 09-302
519,60 RSD (433,00 RSD bez PDV)
Ključ nasadni, T-ključ sa kliznom ručkom. Visokokvalitetni hrom-vanadijum čelik garantuje izdržljivost tokom mnogo godina upotrebe ključeva. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 315 mm |
| Oblik | Slovo T |
| Veličina ključa | 13 |
| Težina | 0.408 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
09-302
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Odvijači, Moto program
Oznaka: Nasadni ključevi
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Nasadni-šestougaoni T-ključ, 13x300mm – NEO TOOLS 09-302 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 09-302 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Podesivi ključ za uljni filter (20°) 63,5-116 mm – NEO TOOLS 11-240
ŠIFRA:
11-240
1.197,60 RSD (998,00 RSD bez PDV)
Produežena mag. nasad. glava za skidanje svećica, 1/2″ – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-09X
768,00 RSD(640,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šestougaona nasadna glava – NEO TOOLS
ŠIFRA:
08-03X-05X
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Podesivi ključ – NEO TOOLS
ŠIFRA:
03-02X
1.872,00 RSD(1.560,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ brzi sa zglobom – NEO TOOLS
ŠIFRA:
09-05X-06X
1.254,00 RSD(1.045,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ okasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D85X
2.078,40 RSD(1.732,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ okasto-viljuškasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D75X
1.620,00 RSD(1.350,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ brzi – TOPEX
ŠIFRA:
35D74X
837,60 RSD(698,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ viljuškasti – TOPEX
ŠIFRA:
35D60X-62X
258,00 RSD(215,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Podesivi ključ – TOPEX
ŠIFRA:
35D12X
534,00 RSD(445,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
