Šubler (digitalni) - NEO TOOLS 75-011
7.363,20 RSD (6.136,00 RSD bez PDV)
Multimetar (unimer) - NEO TOOLS 94-001
5.934,00 RSD (4.945,00 RSD bez PDV)
Kontrolno ogledalo – NEO TOOLS 11-612
302,40 RSD (252,00 RSD bez PDV)
Teleskopsko ogledalo dometa 180–480 mm. Korisno u radionicama. Gumirana drška dobro leži u ruci.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 30 cm |
| Domet | 180-480 mm |
| Ručka/drška | Obložena gumom |
| Težina | 0.052 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-612
Kategorije: Alati i oprema, Ostali merni alati, Merni alati
Oznaka: Kontrolno ogledalo
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kontrolno ogledalo – NEO TOOLS 11-612 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-612 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Uredjaj za testiranje baterija 125A 12V – NEO TOOLS (11-985)
ŠIFRA:
11-985
6.120,00 RSD (5.100,00 RSD bez PDV)
Inox lenjir – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHTXXXX
138,00 RSD(115,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar (fiberglas) – KSEIBI
ŠIFRA:
3029XX
618,00 RSD(515,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar „PROGRIP“ – KSEIBI
ŠIFRA:
3026XX-7XX
264,00 RSD(220,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Bravarski ugaonik – SOLA SWA
ŠIFRA:
SWA XXX
1.720,80 RSD(1.434,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Stolarski ugaonik – SOLA ZWZ
ŠIFRA:
ZWZ
3.528,00 RSD(2.940,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Manometar – NEO TOOLS
ŠIFRA:
12-58X
2.076,00 RSD(1.730,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C614-615
212,40 RSD(177,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
