Električna kružna testera (190mm) 1400W – RYOBI RCS1400-G
15.300,00 RSD (12.750,00 RSD bez PDV)
Mala i zgodna RYOBI kružna testera RCS1400-G je električni alat dizajniran za pravo sečenje drveta, metala, plastike i drugih materijala. Namenjena je kako za hobiste tako i za kućne majstore (uradi sam). Snažan motor od 1400W sa do 5000 o/min omogućava joj sečenje teških materijala. Jednostavne i jasno prepoznatljive kontrole, visokokvalitetne mehaničke komponente, RYOBI RCS1400-G osigurava odlične performanse i dobro obavljene poslove. Struktura je kompaktnija 30% i 20% lakša od prethodnih modela. Dve ručke omogućavaju potpunu kontrolu alata tokom upotrebe.
| Proizvođač |
RYOBI |
|---|---|
| Napon |
230V |
| Snaga |
1400 W |
| Prečnik diska |
190 mm |
| Opseg rezanja kosine |
0-45° |
| Maks. dubina rezanja 90° (mm) |
66 mm |
| Maksimalni broj obrtaja |
5500 o/min |
| Težina |
3.3 kg |
| Težina pakovanja |
4,7 kg |
Nema na zalihama
Glavne karakteristike RCS1400-G:
- Snažan, živahan, čvrst motor od 1400 W.
- Sečivo TCT, diamantski disk od 190 mm sa 20 zubaca koji osiguravaju precizne i čiste rezove.
- Brava osovine za brzu zamenu sečiva.
- Obezbeđen usisni priključak kako bi radna površina bila čista.
- Zaštita oštrice od otpornog pleksiglasa.
- Kapacitet sečenja od 66 mm na 90 ° i 55 mm na 45 °
- Bočni vodič.
- Standardna oprema – 1 TCT sečivo sa 20 karbidnih zubaca, paralelni graničnik i ključ.
*RYOBI brend alata je važan član moćne grupacije TTI.
| Naziv proizvoda: | Električna kružna testera (190mm) 1400W – RYOBI RCS1400-G |