Dijamantska rezna ploča za keramiku - BIHUI DCDS115
3.259,20 RSD (2.716,00 RSD bez PDV)
Dijamantska brusno-rezna ploča - BIHUI DCWME5
4.088,40 RSD (3.407,00 RSD bez PDV)
Dijamantski brusni disk – BIHUI DCWD5
5.996,40 RSD (4.997,00 RSD bez PDV)
Profesionalni dijamantski brusni disk (dupli) – BIHUI DCWD5 koristi se za pripremu betona i podnih površina. Glatke završne obrade, brzo i efikasno brusi. Prečnik diska je 125 mm. Koristite se sa skupljačem prašine.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Prečnik diska | 125 mm |
| Otvor | 22,2 mm |
| Maksimalni broj obrtaja | 12250 ob/min |
| Debljina sekcija | 7 mm |
| Tip | Dupli |
| Namena | Za zidare, Za profesionalce, Za keramiku |
| Težina | 0.44 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DCWD5
Kategorije: Brusne i rezne ploče, Pribor za alat
Oznaka: Dijamantski disk za brušenje - profesional
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Dijamantski brusni disk – BIHUI DCWD5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DCWD5 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Set diskova za sečenje različitih materijala za RCT18C-0 (3 kom) – RYOBI RAKCOT03
ŠIFRA:
RAKCOT03
2.760,00 RSD (2.300,00 RSD bez PDV)
Dijamantska ploča za poliranje i brušenje pod 45° – BIHUI DPE125
ŠIFRA:
DPE125
4.245,60 RSD (3.538,00 RSD bez PDV)
Dijamantska rezna ploča 125 mm sa ojačanim jezgrom – BIHUI DCBN5
ŠIFRA:
DCBN5
2.242,80 RSD (1.869,00 RSD bez PDV)
Rezna ploča (metal) – BLADE
ŠIFRA:
BRPXXX
438,00 RSD(365,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantski lamelni brusni disk – BIHUI
ŠIFRA:
DPFxxx
8.580,00 RSD(7.150,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantska rezna ploča za keramiku – BIHUI DCBT115
ŠIFRA:
DCBT115
2.278,80 RSD (1.899,00 RSD bez PDV)
Rezna ploča (Premium) – BLADE BRP
ŠIFRA:
BRP-2
72,00 RSD(60,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
List testere za cirkular Fi 165 – GRAPHITE
ŠIFRA:
57H6XX
818,40 RSD(682,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
