Regulator pritiska Black Line 1/2˝ - OMEGA AIR 2506479
2.772,00 RSD Originalna cena je bila: 2.772,00 RSD.1.940,40 RSDTrenutna cena je: 1.940,40 RSD. (1.617,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni ključ, 20V - BORMANN Lite BCD2620
13.080,00 RSD (10.900,00 RSD bez PDV)
Brusilica za gips „Žirafa“ – BORMANN Lite BDS8010
21.480,00 RSD (17.900,00 RSD bez PDV)
Bormann Lite BDS8010 teleskopska brusilica za gipsane zidove, sa automatskim usisivačem i vrećom za prašinu svestran je moćan. Koristi se u građevinskim radovima za završnu obradu zidova, kao na primer: brušenje gipsanih ploča, plafona, unutrašnjih i spoljašnjih zidova itd. Prečnik brusnog papira je 225 mm.
| Proizvođač | BORMANN |
|---|---|
| Snaga | 750 W |
| Maksimalni broj obrtaja | 1000-1850 ob/min |
| Raspon dužina | 135-180 cm |
| Dimenzija pakovanja | 73x31x23 |
| Težina pakovanja | 7,25 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
BDS8010
Kategorije: Brusilice, Električni alati
Oznake: BORMANN LITE, Brusilica za gips - "Žirafa"
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Brusilica za gips „Žirafa“ – BORMANN Lite BDS8010 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BDS8010 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Brusilica za brušenje betona – BORMANN (BCG1600)
ŠIFRA:
BCG1600
Kompresor za vazduh (uljni) 2 KS, 24l – BORMANN Lite BAT5002
ŠIFRA:
BAT5002
21.600,00 RSD (18.000,00 RSD bez PDV)
Kružna vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2450
ŠIFRA:
BSS2450
4.680,00 RSD (3.900,00 RSD bez PDV)
Pištolj za farbu sa rezervoarom, 800W – BORMANN Lite BPG9100
ŠIFRA:
BPG9100
7.188,00 RSD (5.990,00 RSD bez PDV)
Akumulatorska bušilica u setu, 18V – BORMANN Lite BCD2400
ŠIFRA:
BCD2400
6.588,00 RSD (5.490,00 RSD bez PDV)
Vibraciona brusilica (4 u 1) – BORMANN Lite BSS2300
ŠIFRA:
BSS2300
5.400,00 RSD (4.500,00 RSD bez PDV)
