Jokari nož - TOPEX 32D810
660,00 RSD (550,00 RSD bez PDV)
Radapciger trokraki - TOPEX
1.100,40 RSD(917,00 RSD bez PDV)
Blanja (ručno rende) – TOPEX 11A230
1.789,20 RSD (1.491,00 RSD bez PDV)
Ručno rende za obradu drveta izrađeno od visokokvalitetnog bukovog drveta. Ergonomski oblik pruža radnu udobnost. Dodatna prednost je opcija postavljanja sečiva kako bi se omogućilo sečenje drveta u uglovima.
| Proizvođač | TOPEX |
|---|---|
| Dužina | 240 mm |
| Širina | 30 mm |
| Širina oštrice | 30 mm |
| Težina | 0.413 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Blanja (ručno rende) – TOPEX 11A230 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11A230 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Umeci za popravku navoja M5-20 – NEO TOOLS (11-905 do 11-909)
ŠIFRA:
11-90X
315,00 RSD
420,00 RSD(262,50 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ sa lancem za filter ulja, 1/2″, 60 – 115 mm – NEO TOOLS 11-381
ŠIFRA:
11-381
1.747,20 RSD (1.456,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice OPEL benzinski i dizel motora – NEO TOOLS 11-331
ŠIFRA:
11-331
7.452,00 RSD (6.210,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice BMW dizel motora – NEO TOOLS 11-316
ŠIFRA:
11-316
13.452,00 RSD (11.210,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice BMW benzinskih motora – NEO TOOLS 11-312
ŠIFRA:
11-312
14.196,00 RSD (11.830,00 RSD bez PDV)
