Aku. čekić-bušilica SDS-plus, 20V - BORMANN PRO BBP5200
17.880,00 RSD (14.900,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni ključ, 20V - BORMANN PRO BBP3400
6.240,00 RSD (5.200,00 RSD bez PDV)
Aku. ugaona brusilica (bez četkica) u setu, 20V – BORMANN PRO BBP5130
22.680,00 RSD Originalna cena je bila: 22.680,00 RSD.19.278,00 RSDTrenutna cena je: 19.278,00 RSD. (16.065,00 RSD bez PDV)
0
dana
00
Sati
00
min
00
Sek
Akumulatorska ugaona brusilica BBP5130 od 20V bez četkica dolazi u setu sa Li-Ion baterijom od 4 Ah i punjačem 2,4 A. Prihvata diskove prečnika do 125 mm tako da pokriva većinu amaterskih i profesionalnih poslova jer može da seče do dubine do 4 cm. Poseduje motor nove tehnologije (bez četkica) smanjenog grejanja, koji nudi veću autonomiju, duži životni vek i smanjene potrebe za održavanjem i zalihama rezervnih delova. Pakovanje u koferu.
| Proizvođač | BORMANN |
|---|---|
| Prihvat | M14 |
| Voltaža | 20 V |
| Prečnik diska | 125 mm |
| Obrtaja u minuti | 10000 |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. ugaona brusilica (bez četkica) u setu, 20V – BORMANN PRO BBP5130 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BBP5130 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Aku. ugaona brusilica, bez četkica (125mm) 18V ONE+™ – RYOBI RAG18BL-0
ŠIFRA:
RAG18BL-0
17.160,00 RSD (14.300,00 RSD bez PDV)
Aku. ugaona brusilica bez četkica 125mm, 18V ONE+™ (HP) – RYOBI RAG18X125-0
ŠIFRA:
RAG18X125-0
21.000,00 RSD (17.500,00 RSD bez PDV)
Aku. ugaona brusilica bez četkica 125mm, 18V ONE+™ HP – RYOBI RAG18X-0
ŠIFRA:
RAG18X-0
21.000,00 RSD (17.500,00 RSD bez PDV)
