Akumulatorski udarni ključ, 20V - BORMANN PRO BBP3400
6.240,00 RSD (5.200,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni zavijač, 20V - BORMANN PRO BBP3300
9.840,00 RSD Originalna cena je bila: 9.840,00 RSD.7.872,00 RSDTrenutna cena je: 7.872,00 RSD. (6.560,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica SDS-plus, 20V – BORMANN PRO BBP3200
13.284,00 RSD Originalna cena je bila: 13.284,00 RSD.10.627,20 RSDTrenutna cena je: 10.627,20 RSD. (8.856,00 RSD bez PDV)
0
dana
00
Sati
00
min
00
Sek
Sa akumulatorski rotacionim čekićem BBP3200 bušenje betona postaje lakše nego ikada ranije. Ergonomska ručka omogućava udobno i bezbedno rukovanje alatom za bušenje u svakom trenutku. Brza i laka zamena burgije zahvaljujući SDS-PLUS steznoj glavi koja ide uz proizvod. Integrisani LED pruža odličnu vidljivost čak i u mračnom radnom okruženju. Kompatibilan je sa svim (PRO20V – ONE FOR ALL) Li-Ion baterijama. Ispručuje se bez baterije i punjača.
| Voltaža | 20 V |
|---|---|
| Prihvat | SDS+ |
| Maksimalan broj udaraca | 5000/min |
| Maksimalni broj obrtaja | 0-900 ob/min |
| Udarna energija | 1.1 J |
| Maksimalni prečnik bušenja | 10 mm |
| Kompatibilan | PRO 20V ONE FOR ALL |
| Proizvođač | BORMANN |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
BBP3200
Kategorije: Akcija, Akumulatorski alati, AKU bušilice i odvijači
Oznaka: Aku. čekić-bušilica SDS+
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. čekić-bušilica SDS-plus, 20V – BORMANN PRO BBP3200 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BBP3200 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Aku. kompaktni udarni odvijač, bez četkica, 18V ONE+™ HP – RYOBI RID18C-0
ŠIFRA:
RID18C-0
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Set – udarna aku. bušilica sa 2 baterije (2Ah) i punjačem 18V ONE+™ – RYOBI R18PD3-220S
ŠIFRA:
R18PD3-220S
Aku. čekić-bušilica SDS+, 18V ONE+™ – RYOBI R18SDS-0
ŠIFRA:
R18SDS-0
18.288,00 RSD (15.240,00 RSD bez PDV)
Aku. bušilica (50Nm), 18V ONE+™ – RYOBI R18DD3-0
ŠIFRA:
R18DD3-0
10.200,00 RSD (8.500,00 RSD bez PDV)
Aku. odvrtač (ključ) – GRAPHITE 58G028
ŠIFRA:
58G028
Akumulatorska bušilica u setu, 18V – BORMANN Lite BCD2400
ŠIFRA:
BCD2400
6.588,00 RSD (5.490,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni zavijač, 20V – BORMANN PRO BBP3300
ŠIFRA:
BBP3300
