Udarna bušilica 500W - VERTO 50G515
4.008,00 RSD (3.340,00 RSD bez PDV)
Električna šlajferica (tračna brusilica), 730W - VERTO 51G707
6.357,60 RSD (5.298,00 RSD bez PDV)
Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528
6.698,40 RSD (5.582,00 RSD bez PDV)
VERTO 850 W udarna bušilica sa brzom steznom steznom glavom od 13 mm. Sadrži funkcije bušenja i udarnog bušenja. Snaga od 850 W omogućava bušenje rupa prečnika do 30 mm u drvetu, 13 mm u betonu i 13 mm u čeliku. Svrdlo ima prekidač za biranje smera desno / levo, podešavanje brzine koraka, neprekidnu blokadu rada. Opremljen je dugim kablom za napajanje za slobodan rad alata. Ergonomska drška poboljšava udobnost i sigurnost na radu. Alat se isporučuje sa dodatnom bočnom drškom i štapom za merenje dubine bušenja.
| Proizvođač | VERTO |
|---|---|
| Snaga | 850 W |
| Tip stezne glave | Bez ključa |
| Opseg stezne glave | 2-13 mm |
| Napon | 230V~50Hz |
| Težina | 3.32 kg |
Nema na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 50G528 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Stubna bušilica Φ13mm, 350W , V590mm – BORMANN (BKD1310)
ŠIFRA:
BKD1310
17.400,00 RSD (14.500,00 RSD bez PDV)
