Akumulatorska bušilica - set (58G016) - GRAPHITE
15.000,00 RSD (12.500,00 RSD bez PDV)
Aku. otpušivač odvodnih cevi, 18V ONE+™ - RYOBI R18DA-0
17.640,00 RSD (14.700,00 RSD bez PDV)
Torba za alat (84-315) Neo Tools
3.360,00 RSD Originalna cena je bila: 3.360,00 RSD.2.856,00 RSDTrenutna cena je: 2.856,00 RSD. (2.380,00 RSD bez PDV)
0
dana
00
Sati
00
min
00
Sek
NEO torba za alat (Šifra: 84-315) je napravljena od ojačanog poliestera i ima 4 spoljna džepa i 4 unutrašnja džepa. Prostrani glavni odeljak omogućava skladištenje mnogih alata. Sklopivi dizajn je još jedna prednost koja olakšava rad. Torba ima podesivi remen za nošenje preko ramena, ručku za nošenje i kopče za kaiš za lakšu upotrebu.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 250 mm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 240 mm |
| Težina | 660 gr |
| Težina | 0.708 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
84-315
Kategorije: Akcija, Alati i oprema, Kutije - Klaseri - Torbe
Oznaka: Torba za alat
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Torba za alat (84-315) Neo Tools |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 84-315 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Torba za alat Neo Tools 84-308
ŠIFRA:
84-308
Pokretna platforma (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-258
ŠIFRA:
84-258
7.774,80 RSD (6.479,00 RSD bez PDV)
Kutija za alat 350 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-256
ŠIFRA:
84-256
5.689,20 RSD (4.741,00 RSD bez PDV)
