Duvalica (usisivač) za lišće - VERTO 52G505
4.182,00 RSD (3.485,00 RSD bez PDV)
Baštenske rukavice - VERTO
130,80 RSD(109,00 RSD bez PDV)
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567
8.346,00 RSD (6.955,00 RSD bez PDV)
Testera za živu ogradu sa efikasnim elektromotorom od 600 W lagan je i udoban alat za šišanje biljaka. Omogućava obrezivanje grmlja, grmlja i ostalih biljaka sa maksimalnom debljinom stabljike 16 mm, maksimalna širina sečenja je 450 mm. Sadrži zaštitu od slučajnog pokretanja, štitnik sečiva i štitnik za ruke za veću sigurnost na radu.
| Proizvođač | VERTO |
|---|---|
| Maksimalna debljina sečenja | 16 mm |
| Širina sečenja | 450 mm |
| Dužina šipke sečiva | 510 mm |
| Maksimalni broj obrtaja u minuti | 1700 rpm |
| Intenzitet zvuka | 98 dB |
| Težina | 3.15 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
52G567
Kategorije: Baštenske testere, Baštenski program, Trimeri
Oznaka: Testera za živu ogradu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Testera za živu ogradu – VERTO 52G567 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 52G567 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Motorna testera 52 cm³ – GRAPHITE 58G953 – 40cm vodilica
ŠIFRA:
58G953
12.960,00 RSD (10.800,00 RSD bez PDV)
Električne testera za živu ogradu 600 W, 540 mm NEO TOOLS 04-627
ŠIFRA:
04-627
6.960,00 RSD (5.800,00 RSD bez PDV)
Aku. lančana testera, 18V ONE+™ – RYOBI OCS1830
ŠIFRA:
OCS1830
22.320,00 RSD (18.600,00 RSD bez PDV)
Glava (kalem) za aku. trimer za travu u setu (3 kom) – RYOBI RAC125
ŠIFRA:
RAC125
2.340,00 RSD (1.950,00 RSD bez PDV)
Glava (kalem) za aku. trimer za travu (pojedinačna) – RYOBI RAC124
ŠIFRA:
RAC124
1.320,00 RSD (1.100,00 RSD bez PDV)
Benzinski trimer za košenje – NAKAYAMA PRO PB7500
ŠIFRA:
PB7500
33.120,00 RSD (27.600,00 RSD bez PDV)
